متخصص ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی

متخصص: ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی رژیم صهیونیستی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعتراض به پخش فیلم برنده نخل طلا در اسرائیل

«من دنیل بلیک» در حالی در اسرائیل اکران می‌شود که کارگردان آن از حامیان تحریم فرهنگی رژیم صهیونیستی است.

اعتراض به پخش فیلم برنده نخل طلا در اسرائیل

اعتراض به پخش فیلم برنده نخل طلا در اسرائیل

عبارات مهم : برنده

«من دنیل بلیک» در حالی در اسرائیل اکران می شود که کارگردان آن از حامیان تحریم فرهنگی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرآنلاین، کن لوچ متهم شده است که خود را در دایره تحریم فرهنگی اسرائیل نمی بیند و علیرغم انتقاد از دیگر بازیگران و صورت های معروف جهت حضور فرهنگی در اسرائیل، اجازه داده است که فیلمش در آنجا اکران شود.

اعتراض به پخش فیلم برنده نخل طلا در اسرائیل

کارگردان انگلیسی برنده نخل طلای کن چندی پیش به شدت از گروه موسیقی «ریدیو هد» جهت اجرا در تل آویو انتقاد و آن ها را به نادیده گرفتن فلسطینی ها و حمایت از آپارتاید متهم کرده بود. لوچ همواره از رژیم صهیونیستی به عنوان «رژیم آپارتاید» یاد کرده است و از حامیان تحریم فرهنگی آن است.

ربکا اوبراین تهیه کننده فیلم ها و همکار قدیمی کن لوچ در پاسخ به این انتقادات اکران «من دنیل بلیک» در اسرائیل را ناشی از یک اشتباه می داند. او اعلام کرد که کمپانی وایلدبانچ تصادفی و بدون تایید گرفتن از لوچ یا کمپانی فیلمسازی او حق پخش فیلم در اسرائیل را واگذار کرده است.

«من دنیل بلیک» در حالی در اسرائیل اکران می‌شود که کارگردان آن از حامیان تحریم فرهنگی رژیم صهیونیستی است.

اوبراین در این باره گفت: «ما از کمپانی وایلدبانچ خواسته بودیم که حق پخش فیلم در اسرائیل را نفروشد. ولی در جریان برگزاری جشنواره کن همه چیز سریع تر از آنچه فکر می کنید روی می دهد. در اوج تب و تاب برگزاری جشنواره امتیاز پخش فیلم در اسرائیل واگذار شده است است.»

در میان کمپانی مسئول پخش فیلم در اسرائیل ادعای تهیه کننده فیلم های لوچ راجع به تصادفی بودن واگذاری امتیاز پخش فیلم در اسرائیل را بی معنا و احمقانه خوانده است.

کن لوچ پیش از این به علت حضور فیلمی با حمایت مالی سفارت رژیم صهیونیستی در جشنواره ادینبورگ از نمایش فیلمش در این جشنواره جلوگیری کرد. او علاوه بر این تلاش کرد که به همین علت فیلمش را از جشنواره فیلم سیدنی خارج کند.

اعتراض به پخش فیلم برنده نخل طلا در اسرائیل

وینسیت مارول رییس کمپانی نشر فیلم وایلد بانچ در دفاع از کن لوچ گفت: «ما نماینده اکران جهانی «من دنیل بلیک» هستیم و کن لوچ از ما خواسته بود که فیلم را به اسرائیل نفروشیم. ما این کار را خلاف میل او انجام دادیم.»

واژه های کلیدی: برنده | کمپانی | اسرائیل | اسرائیل | جشنواره | تهیه کننده | جشنواره فیلم | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs