متخصص ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی

متخصص: ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی رژیم صهیونیستی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث تکنیک سارقان خشن , ریزش پل عابر

سه متهم سابقه‌دار بعد از آزادی از زندان به زورگیری‌های خشن در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران دست می‌زدند. آنها با این تکنیک که پل‌های عابر پیاده در حال ریزش است

تکنیک سارقان خشن , ریزش پل عابر

ریزش پل عابر؛ تکنیک سارقان خشن

عبارات مهم : ایران

سه متهم سابقه دار بعد از آزادی از زندان به زورگیری های خشن در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران دست می زدند. آنها با این تکنیک که پل های عابر پیاده در حال ریزش است به مردم نزدیک شده است و با زور و ترساندن اموالشان را دزدی می کردند.

به گزارش جام جم، زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از سه نفر به اتهام دزدی و زورگیری شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: زمانی که در حال عبور از روی پل عابر بودم صدای مردی را که پایین پل ایستاده بود، شنیدم که می گفت؛ پل در حال ریزش هست. قصد داشتم سریع از پل پایین بیایم که دو مرد با قمه دو طرف پل را مسدود کرده و بعد از کتک زدن من پول هایم، گوشی گوشی و کارت بانکی و رمزش را دزدی کردند. با فرار سارقان متوجه شدم مردی که پایین پل بود با سارقان همدست است.

تکنیک سارقان خشن , ریزش پل عابر

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران با دستور بازپرس بهشتی، ماموران تحقیقات را جهت دستگیری این سه سارق فراری شروع کردند. جست وجوها جهت یافتن آنها در حالی ادامه داشت که افراد دیگری که چند نفراز آنها زن بودند و به شیوه ای مشابه مورد دزدی قرار گرفته بودند، در پلیس آگاهی حاضر شدندو شکایت کردند.

با تحقیق از این افراد معلوم شد آنها در دام همان سه متهمی گرفتار شده است اند که پلیس در تعقیبشان هست. تعدادی از شاکیان گفتند زمانی که در برابر سارقان مقاومت کرده اند آنها به سمتشان حمله ور شده است و قصد داشتند در جریان سرقت، مالباختگان را از روی پل به پایین پرت کنند که موفق نشده و بعد از دزدی فرار کرده اند.

سه متهم سابقه‌دار بعد از آزادی از زندان به زورگیری‌های خشن در سطح پایتخت کشور عزیزمان ایران دست می‌زدند. آنها با این تکنیک که پل‌های عابر پیاده در حال ریزش است

ماموران همچنان در جست وجوی سارقان خشن بودند تا این که ردپای سه متهم سابقه دار در این پرونده به دست آمد. آنها که تصاویرشان با تصویرهای صورت نگاری شده است از سارقان مطابقت داشت، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. آخر با گذشت پنج ماه از ماجرای این دزدی های سریالی، یکی از سارقان سابقه دار که قصد داشت بخشی از طلاهای سرقتی را به طلافروشی در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران بفروشد، شناسایی و بازداشت شد.

متهم در جریان تحقیقات زمانی که راز جرایمش را فاش شده است دید، به افسر تحقیق گفت: من و دو همدستم به اتهام دزدی و زورگیری دستگیر شده است و در زندان تحمل حبس می کردیم. در زندان نقشه دزدی های تازه را طراحی کردیم. بعد از این که آزاد شدیم، شروع به اجرای نقشه مان کردیم. ماجرای دزدی هایمان هم به این گونه بود که به نوبت، یکی زیر پل های عابر می ایستاد و فریاد می زد پل در حال ریزش است . با این تکنیک فردی را که در حال عبور از روی پل بود، می ترساند. در حالی که او دچار وحشت می شد، دو همدست دیگر وارد عمل شده است و با تهدید، قمه و چاقو از او دزدی می کردند.

متهم روانه زندان شد . تحقیقات جهت دستگیری دو همدست فراری او ادامه دارد.

تکنیک سارقان خشن , ریزش پل عابر

واژه های کلیدی: ایران | زندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs