متخصص ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی

متخصص: ایران اسرائیل اسرائیل استراتژی رژیم صهیونیستی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی چه کسانی تا آخر امسال سود سهام عدالت می‌گیرند؟

کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری و همچنین روستاییان و عشایری که مددجوی کمیته امداد و شرکت بهزیستی نیستند تا قبل از اتمام امسال سود سهام عدا

چه کسانی تا آخر امسال سود سهام عدالت می‌گیرند؟

چه کسانی تا آخر امسال سود سهام عدالت می گیرند؟

عبارات مهم : دریافت

کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری و همچنین روستاییان و عشایری که مددجوی کمیته امداد و شرکت بهزیستی نیستند تا قبل از اتمام امسال سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در نیمه اول بهمن ماه امسال بود که رییس شرکت شخصی سازی اعلام کرد که همه مشمولان سهام عدالت به جز چهار گروه، سود سهام عدالت خود مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت می کنند.

چه کسانی تا آخر امسال سود سهام عدالت می‌گیرند؟

این چهار گروه در ۱۲ بهمن ماه امسال سود سهام عدالت دریافت نکردند. گروه اول کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی، گروه دوم کارگران فصلی ساختمان که سال ۱۳۹۲ به بعد عضویت شده است اند، گروه سوم روستاییان و عشایر که از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی نیستند، گروه چهارم افرادی که قبلا تحت حمایت کمیته امداد یا شرکت بهزیستی بودند ولی از سال ۱۳۹۴ به هر دلیلی دیگر مددجو نبوده اند. البته تمام این افراد تا آن تاریخ یک سوم از سود سهام عدالت خود را دریافت کرده بودند و دو سوم از سودشان نزد شرکت های سرمایه پذیر بود.

پوری حسینی در آن وقت وعده داد که این این چهار گروه تا آخر اسفندماه امسال سود سهام عدالت خود را خواهند گرفت. تا امروز که در نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۶ به سر می بریم، دو گروه از آن چهار گروه سود سهام عدالت خود را دریافت کردند.

کارمندان شاغل در دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری و همچنین روستاییان و عشایری که مددجوی کمیته امداد و شرکت بهزیستی نیستند تا قبل از اتمام امسال سود سهام عدا

در هفته ای که گذشت باقی مانده سود سهام عدالت مربوط به کارگران فصلی و ساختمانی به حساب این گروه از مشمولان واریز شد. علاوه بر این در نیمه دوم بهمن ماه امسال نیز دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از مددجویانی که سابقا تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی قرار داشتند، ولی به دلایلی از پوشش آن نهاد بیرون آمدند، سود سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت می کنند.

در نتیجه تنها دو گروه از مشمولان سهام عدالت باقی مانده اند که دو سوم از سود سهام خود را دریافت نکرده اند؛ یکی کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و دیگری روستاییان و عشایری که مدد هوا کمیته امداد و شرکت بهزیستی نیستند. این دو گروه طبق وعده های شرکت شخصی سازی تا آخر امسال سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد.

تعدادی از مشمولان سهام عدالت هنوز شماره شبای بانکی خود را نزد سامانه مربوط به سهام عدالت ثبت نکرده اند، در نتیجه شرکت شخصی سازی نمی تواند مبالغ مربوط به سود آن ها را بپردازد.

چه کسانی تا آخر امسال سود سهام عدالت می‌گیرند؟

مشمولانی که تا کنون شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند می توانند با مراجعه به سایت www.samanese.ir شماره شبای خود را اعلام کنند.

واژه های کلیدی: دریافت | سهام عدالت | کمیته امداد | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs